Screenové rolety

ISOTRA SCREEN HR7

ISOTRA SCREEN HR7

Screenová roleta HR7 je jednoduchým riešením pre inštaláciu na akýkoľvek okenný profil alebo fasádu, a zaistí maximálnu ochranu proti slnečnému žiareniu aj prieniku tepla. Je tiež ideálna pre pasívne domy, pretože pri ich montáži nie je potrebné perforovať stavbu.

Screenové rolety ISOTRA SCREEN HR7 je možné namontovať do okenného otvoru (strop) alebo pred okenný otvor (stena).

ISOTRA SCREEN HR8-ZIP

ISOTRA SCREEN HR8-ZIP

Roleta HR8-ZIP ponúka praktickú ochranu proti hmyzu, nakoľko priestor medzi boxom, vodiacimi lištami a látkou je kompletne uzavrený. Box je namontovaný pred oknom takže hrubá stavba sa nemusí perforovať a nedochádza k tepelným stratám.

ZIP systém je unikátny vďaka skrytej nerezovej pružine vo vodiacej lište. Touto roletou s triedou odolnosti proti vetru 3 môžete zatieniť plochu až do 18 m2 s jedním kusom rolety.

Screenové rolety ISOTRA SCREEN HR8-ZIP je možné namontovať do okenného otvoru (strop) alebo pred okenný otvor (stena).

ISOTRA SCREEN ZIP

ISOTRA SCREEN ZIP

Volbou tkaniny Satiné alebo Soltis zaistíte maximálnu ochranu proti slunečnému žiareniu a prieniku tepla, optimálnu úroveň prirodzeného svetla v interiéri.

ISOTRA SCREEN ZIP predstavuje technologickú špičku v oblasti screenových roliet a doplňuje technologický koncept pasivnych budov v oblasti zatienenia.

Screenové rolety ISOTRA SCREEN ZIP je možné namontovať do okenného otvoru (strop) alebo pred okenný otvor (stena).


ISOTRA SCREEN ZIP ECONOMY

ISOTRA SCREEN ZIP ECONOMY

Typ ISOTRA SCREEN ZIP ECONOMY je určený pre exteriérové aj interiérové zatienenie. Široká škála farebných odtieňov špeciálnej textílie s vysokou odolnosťou proti pôsobeniu vonkajších vplivov výrazne ovplivňuje výsledný vyhľad budov.

Screenová roleta ISOTRA SCREEN ZIP ECONOMY se montuje na stenu pred okenný otvor alebo na rám okna iba s čelnou montážou vodiacich líšt.

ISOTRA SCREEN GW

ISOTRA SCREEN GW

Typ ISOTRA SCREEN GW je vhodný pre zatienenie interiéru alebo exteriéru a jeho použitie je vhodné pre administratívne aj pre rodinné domy. V základnom prevedení ponúkame screenovu roletu s krycím profilom a možnostou bočného vedenia lankom alebo vodiacou lištou. Látky pre tieto moderné rolety ponúkame v niekoľkých materiáloch: sklenné vlákno, PVC, polyester.

Screenové rolety ISOTRA SCREEN GW je možné namontovať do okenného otvoru (strop) alebo pred okenný otvor (stena).

ISOTRA SCREEN LITE

ISOTRA SCREEN LITE

Svojim prevedením ISOTRA SCREEN LITE dotvára atmosféru interiéru a doplňuje vzhľad budovy. Rolety ponúkajú možnosť voľby manuálneho alebo motorického ovládania. Látky pre tieto moderné rolety ponúkame v niekoľkých materiáloch: sklenné vlákno, PVC, polyester, vrátane látok typu blackout.

Screenové rolety ISOTRA SCREEN LITE je možné namontovať do okenného otvoru (strop) alebo pred okenný otvor (stena).


ISOTRA SCREEN SKY

ISOTRA SCREEN SKY

Typ ISOTRA SCREEN SKY je určený pre exteriérové zatienenie. Vďaka svojmu vzhľadu sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou modernej architektúry.

Screenová stešná roleta ISOTRA SCREEN SKY se montuje prišrobováním boxu rolety do oplechovanej časti horného rámu strešného okna.